Poniżej zamieściliśmy zdjęcia na których prezentujemy różnice jakości, guarana od konkurencji która sprzedaje się na allegro jest grubości ziarna do 1 mm, co powoduję problem przy wchłanianiu kofeiny do organizmu.
  Dodatkowo sprawa to zawartość kofeiny, która waha się od 2 do 6 % . przykładowo:  guarana 100g z  6 % kofeiny  odpowiada na 300g  2% guarany, nawet przy takiej samej jakości mielenia. Dodatkowo sytuacja pogarsza się jeżeli razem z małą zawartością kofeiny otrzymamy guaranę grubo mieloną. Idealnie mielona guarana to miałka jak mąka, którą można zakupić u nas i oczywiście z największą zawartością kofeiny.
   Sprzedajemy NAJLEPSZĄ BIO GUARANA ŚWIEŻO MELONĄ 5,5 % Certyfikowaną WYSYŁANĄ Z BRAZYLII  - 100g WYSTARCZA NA OKOŁO 2 MIESIĄCE. 1 doza to 1- 2 g, w zależności od wagi. 
 
Klienci, którzy kupowali tą guarane wiedzą bardzo dobrze, jaka jest różnica miedzy 5,5% guarany z Brazylii i zwykłą 2-3% grubo mieloną guaraną z domieszkami, lub jak niektórzy sprzedawcy piszą : doskonałej jakości, z tym że zwykle zdjęcia są rozmazane i nie widać (wiadomo dlaczego !) dokładnie produktu.
  Jaka jest różnica między nasza a pozostałą guaraną:
1) Nasza guarana ma 2 razy więcej kofeiny, posiada certyfikat, który świadczy o 5,5% kofeinie,  także w tej samej cenie, u nas zakupisz lepszą jakość.
back [1] [2] [3] [4] next